Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie ilustracyjne

29-latek był poszukiwany listem gończym. W jego domu znaleziono ponad kilogram narkotyków

2022-11-21 13:37

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi otrzymali informację o tym, gdzie może ukrywać się poszukiwany listem gończym 29-latek. W mieszkaniu na Bałutach odnaleźli nie tylko poszukiwanego, ale i dużą ilość narkotyków.

Policja odnalazła mężczyznę poszukiwanego listem gończym

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi dostali informację, że poszukiwany listem gończym 28-latek może się ukrywać w mieszkaniu w jednej z kamienic na Bałutach. Kiedy dostali się na miejsce, znaleźli tam zarówno mężczyznę, ale i dużą ilość narkotyków. 28-latek był poszukiwany za inne przestępstwa, niezwiązane z nielegalnymi substancjami.

W mieszkaniu narkotyki, gotówka i atrapa broni palnej. 28-latek aresztowany

Policjanci na miejscu znaleźli również proszek i susz. Jak się okazało, proszek to środek psychotropowy nazwany 3 CMC, natomiast susz roślinny to marihuana. Oba typy substancji mężczyzna posiadał w ilości 1 kilogram. Dodatkowo, funkcjonariusze w mieszkaniu odnaleźli sprzęt do porcjowania narkotyków, atrapy broni palnej i 40 tysięcy złotych w gotówce, prawdopodobnie ze sprzedaży narkotyków.

Na wniosek prokuratury decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Natomiast za posiadanie narkotyków grozi mu pozbawienie wolności do 10 lat.

Kolejna łodzianka przewróciła się na nierównym chodniku. Kobieta będzie domagać się odszkodowania od UMŁ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE