25-latek zatrzymany za narkotyki. Tłumaczył, że chciał pomóc finansowo rodzinie

2022-11-23 14:56
Policja
Autor: Radio ESKA

Policjanci z Łodzi zatrzymali 25-letniego mężczyznę, którego oskarżono za posiadanie znacznej ilość środków odurzających. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Jak tłumaczył podejrzany, handlem narkotykami chciał pomóc finansowo swojej rodzinie.

Zatrzymano mężczyznę, który posiadał przy sobie substancje odurzające

Policjanci z Łodzi zauważyli młodego mężczyznę wychodzącego ze swojego mieszkania, który zachowywał się nadzwyczaj nerwowo. Podjęto interwencję, podczas funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 80 g białego proszku. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że to substancja psychotropowa o nazwie 3 CMC. 25-latek przyznał, że należy do niego.

Zatrzymany tłumaczył, że chciał pomóc rodzinie

Młody mężczyzna podczas przesłuchania tłumaczył si, że zamierzał sprzedawać narkotyki, aby pomóc rodzinie znajdującej się w ciężkiej sytuacji materialnej.

Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, objęty został dozorem policyjnym. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Z grobu zniknęła biżuteria wysadzana diamentami

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE