16. Manufaktura Fashion Week już w ten weekend. Co będzie się działo?

2021-10-15 9:54
Fashion Week Manufaktura
Autor: K. Baryga

Już w piątek, 15 października, w łódzkiej Manufakturze rozpocznie się prawdziwe święto mody. Przez dwa dni odbywać się tu będzie 16. Manufaktura Fashion Week. Hasłem tegorocznej edycji na być "natural beauty".

Na to wydarzenie czekali wszyscy miłośnicy mody. W piątek, 15 października początek 16. Manufaktura Fashion Week. Na początek coś dla dzieciaków. Junior Fashion Week poprowadzi Ania Siemińska, zaś uczestnikom zaprezentują się małe modelki i modele, wyłonieni w specjalnym castingu. Zobaczymy również młodych tancerzy z Egurrola Dance Studio.

Po pokazach rozpocznie się Kids Talent Show. Pokaz talentów oceniać będzie jury, w skład którego wejdzie Agustin Egurrola.

Sobota to już dzień dorosłych. To wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz. Co będzie można zobaczyć? W programie znalazły się pokazy mody sportowej i casual, fryzjerskie show Wojtka Zielińskiego, oraz pokazy najbardziej ekskluzywnych marek w Manufakturze. Nie zabraknie również czegoś dla ducha - ciekawie zapowiada się recital muzycznego trio "the Chance". Nie zabraknie także gości specjalnych: wśród nich znajdzie się KameleMona, TikTokerka 2021 roku, oraz Ola Nowak - topowa influencerka i youtuberka.

O godz. 19 startują Nocne Zakupy. Rabaty w sklepach sięgać mają nawet do 50 procent!

16. Manufaktura Fashion Week zakończy się w sobotę o godzinie 22.00.

To tylko niektóre atrakcje, przygotowane przez organizatorów 16. Manufaktura Fashion Week. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE