Nagroda Gospodarcza Prezydenta Leszna

i

Autor: TS

Znamy laureatów Nagród Gospodarczych Prezydenta Miasta Leszna

2023-02-17 13:05

Nagrody przyznano w 3 kategoriach: Biznesu Społecznie Odpowiedzialnego, Firmy z Tradycjami oraz Firmy Roku. Gala odbyła się w czwartek (16.02) w Miejskim Ośrodku Kultury. "To dobra okazja by podziękować firmom i nawiązać dobre relacje biznesowe" - mówił na gali Łukasz Borowiak prezydent Leszna. .

Prezydent Leszna z biznesmenami spotyka się co rok, ale w tym roku wręczył im nagrody

Łukasz Borowiak co roku organizuje spotkania z przedstawicielami leszczyńskiego biznesu. Tegoroczna gala po raz pierwszy została wzbogacona o przyznanie nagród. 

Te nagrody to między innymi prestiż dla firm, ale podczas takich spotkań jak dzisiaj jest okazja żeby porozmawiać, wymieć się doświadczeniami biznesowymi, nawiązać nowe kontakty. Widać, że sporo osób rozmawia, wymienia się wizytówkami. To ma też wymiar dodatni - mówi Łukasz Borowiak, prezydent Leszna.

Nagrody Gospodarcze Prezydenta Leszna wręczono w trzech kategoriach

Nagrody przyznawane wyły w trzech kategoriach. W kategorii biznesu społecznie odpowiedzialnego wygrała VMI Polska, producent maszyn do wytwarzania opon. W kategorii firma z tradycją nagrodę otrzymała Wytwórnia Lodów Młynarczyk. Firmą roku został AWILUX, producent okien i drzwi.

statuetki

i

Autor: TS
Gala wręczenia Nagród Gospodarczych Prezydenta Leszna

i

Autor: TS Gala wręczenia Nagród Gospodarczych Prezydenta Leszna
Tańczące z promocjami 16.02.2023
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE