Znaleźli je w Sławie, częściowo rozebrane [FOTO/VIDEO]

2021-09-14 10:08
Znaleźli je w Sławie, częściowo rozebrane
Autor: Lubuska Policja

Policjanci odzyskali skradzione kilka godzin wcześniej auto, o wartości blisko 200 tys. złotych. Dwie osoby zostały zatrzymane.

Skradzione drogie auto znalezione w Sławie

W piątek (10.09.) rano dyżurny wschowskiej policji odebrał informację, że na terenie Sławy może znajdować się skradzione audi.

Policjanci postanowili sprawdzić jedną z posesji. W trakcie wizyty mundurowych z garażu wyszedł 44-letni mieszkaniec gminy Sława. W wyniku policyjnych sprawdzeń okazało się, że w garażu stało poszukiwane audi, które było już częściowo rozkręcone. W wyniku podjętych czynności przez wschowskich kryminalnych mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - mówi Maja Piwowarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

Kilka godzin później zatrzymany został z kolei 29-latek. Obaj usłyszeli zarzut paserstwa, za który grozi im po 5 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Wschowscy policjanci znaleźli, a leszczyńska policja szuka drogiego auta. Z posesji w Krzemieniewie skradziono chevroleta corvette. Żółty kabriolet zniknął w nocy z niedzieli na poniedziałek (12/13.09.). Auto z 2016 roku warte było ok. 200 tys. złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE