Wyciekło wideo z bójki w Kauflandzie w Lesznie!

2021-04-18 17:43 TS
bójka w Kauflandzie
Autor: FB/Marek Sowa Na wideo widać z jaką siłą została uderzona kobieta.

Mężczyzna uderzył przy kasie kobietę pięścią w twarz. Najprawdopodobniej poszło o maseczkę.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie (10.04.) w Kauflandzie w Lesznie. Według naszych ustaleń, w kolejce do kasy, klientka sklepu dostała pięścią w twarz od stojącego przed nią mężczyzny. Prawdopodobnie wcześniej zwróciła mu uwagę na brak maseczki.

Zostaliśmy poinformowani przez klientkę sklepu, że została uderzona przy kasie przez jednego z mężczyzn. Wcześniej prawdopodobnie doszło między tymi osobami do nieporozumienia i wymiany zdań. Policjanci na miejscu wylegitymowali wszystkich uczestników zdarzenia, ustalając ich tożsamość. W sprawie zabezpieczono całość zapisu monitoringu dla precyzyjnego wyjaśnienia zajścia - mówi mówi Monika Żymełka, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Jak widać na filmie, kobieta otrzymała potężny cios od rosłego mężczyzny. Pięść trafiła w szczękę kobiety.

Ze względu na bulwersujące zachowanie tego mężczyzny materiały tej sprawy niebawem trafią do Prokuratury Rejonowej w Lesznie celem rozważenia ścigania sprawcy nieruszenia nietykalności cielesnej kobiety z urzędu - dodaje M. Żymełka.

Policja zapowiada także kroki prawne wobec osób, które nie stosowały się do nakazu zasłaniania nosa i ust maseczką. Grozi im nawet 5 tys. złotych grzywny.