Wrócą na zwycięską ścieżkę?

2022-12-04 12:30
Futsal
Autor: AB

Ostatnie tygodnie nie są najszczęśliwsze dla futsalowej drużyny z Leszna. Po dwóch porażkach z rzędu pora na przerwanie złej passy na parkiecie w ponieckiej hali.

Te ostatnie przegrane wyhamowały impet drużyny prowadzonej przez trenera Tomasza Trznadla. Ekipa z Leszna była nawet czwarta z niewielką stratą do czołówki, ale ostatnie dwa przegrane pojedynki z zespołemi z Lubawy oraz Pniew sprawiły, że ta strata mocno się zwiększyła, choć co ciekawe te dwa mecze bez punktów zrzuciły leszczynian tylko o jedno miejsce w dół. O play-off nasz zespół raczej martwił się nie będzie, ale musi też powalczyć o jak najlepsze rozstawienie, by nie trafić na tuzy naszej ligi, czyli drużyny z Bielska-Białej, Gliwic oraz Lubawy, bo to główni kandydaci do medali. Wracając do najbliższej kolejki, to zadanie dla GI Malepszy Arth Soft Leszno teoretycznie łatwiejsze, bo do Ponieca przyjedzie zespół z dolnych rejonów tabeli, który póki co myśli o tym jak poprawić swoje 13 miejsce, ostatnie z bezpiecznych w FOGO Futsal Ekstraklasie. Mowa o ekipie MOKS Słoneczny Stok Białystok, który w swoim dorobku ma skromne 8 punktów, na które złożyły się dwie wygrane, dwa remisy i aż siedem porażek. Faworyt tego meczu jest jeden, ale gości z Podlasia na pewno nie należy lekceważyć, bo punktów też bardzo potrzebują. Start niedzielnego meczu o 18.00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE