Wciąż wysoka skuteczność

2021-08-02 9:38
Polonia 1912 Leszno
Autor: AB Jest forma, ale czy będą wyniki?

Piłkarze Polonii 1912 Leszno szukają formy przed zbliżającym się sezonem. Forma przed startem rozgrywek V ligi jest dobra, co pokazał ostatni mecz rozegrany z wyżej notowanym rywalem.

Polonia w okresie przygotowawczym jeszcze nie przegrała. Rozpoczęła oid rozbicia Obry1912 Kościan 7:1. Potem było zwycięstwo z Kanią Gostyń 2:0 i pogrom Pogoni Góra 9:0. W czwartym kontrolnym spotkaniu podopieczni trenera Karola Misia zagrali na wyjeździe z IV-ligowym Dębem Sława-Przybyszów. Poloniści znów byli skuteczni i mimo że wystąpili bez kilku ważnych graczy, to rozbili rywala 5:1. Dwie bramki dla Polonii zdobył Karol Smoła, a po jednej dorzucili – Damian Nowak starszy, Tomasz Wiśniewski oraz Konrad Turbański. Kolejny mecz sparingowy Polonia rozegra w sobote - 7 sierpnia ze Stalą w Pleszewie. Póki co bilans Polonii jest imponujący, to 4 mecze, 4 zwycięstwa, a do tego doskonały bilans bramkowy: 23-2.

Jak nie przytyć na festiwalu?| ESKA XD - Fit vlog #28
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE