​W młodzieżowym składzie Unia Leszno postawiła się Zielonej Górze

i

Autor: AB

Żużel

​W młodzieżowym składzie Unia Leszno postawiła się Zielonej Górze

2023-03-22 8:52

Zespół FOGO Unii Leszno odjechał we wtorek pierwszy trening punktowany. W dość eksperymentalnym składzie Byki uległy faworytowi I ligi 48:42.

Leszczynianie posłali do boju aż pięciu juniorów. W winnym grodzie nie pojawili się Janusz Kołodziej oraz Chris Holder. Mimo to trening punktowany był dość wyrównany, choć z lekkim wskazaniem na gospodarzy, którzy wypracowali sobie 6-punktową przewagę i taka różnica dzieliła też obie drużyny na koniec spotkania. Zespół z lubuskiego wygrał 48:42.

Liderem FOGO Unii Leszno był Bartosz Smektała, który zdobył 13 punktów. Mocno wspierał go Damian Ratajczak, zdobywca 10 punktów oraz Grzegorz Zengota, który pojawił się na torze cztery razy, dowożąc 9 oczek.

Już w czwartek dojdzie do podobnego treningu punktowanego w Lesznie. Byki będą miały okazje do rewanżu na sąsiedzie zza między. Start treningu o 15.30.

Pierwszy trening Unii Leszno
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE