kaloryfer

i

Autor: TS

Mieszkańcy Leszna zapłacą mniej za ciepło

W Lesznie obniżają cenę ciepła. Jeśli prezesi spółdzielni się zgodzą, to mieszkańcy miasta zapłacą mniejsze czynsze

2023-09-25 12:21

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej już złożyło wniosek o nowy taryfikator. Jeśli Urząd Regulacji Energetyki go przyjmie, za jednego gigadżula zapłacimy 41 złotych mniej.

Tańsze ciepło z MPEC-u spowoduje obniżenie czynszów?

O zmianach taryf za ciepłą wodę i centralne ogrzewanie w Lesznie poinformował prezydent Łukasz Borowiak. Obniżka ceny kilodżula będzie znacząca.

Ze 112 złotych na 71 złotych. Jeżeli ta decyzja zostanie zatwierdzona przez prezesa, to zakładam, że od pierwszego listopada czy tez od grudnia mieszkańcy Leszna będą płacić mniejsze opłaty czynszowe z uwaga na mniejsze opłaty za ciepłą wodę i centralne ogrzewania - mówił Łukasz Borowiak, prezydent Leszna.

O tym, czy czynsze zostaną obniżone, zdecydują ostatecznie same spółdzielnie mieszkaniowe. Przypomnijmy, że obecny taryfikator jest ważny do 8 listopada.

Jak zmieni się basen "Akwawit" po remoncie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE