Uczennice na bani w szkole

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Trzy uczennice "na bani" w szkole w Górze

2021-12-20 11:14

Jedna z nich była tak pijana, że wylądowała na SOR.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (17.12.) - ostatniego dnia szkoły przed nauką zdalną. Policję powiadomił dyrektor szkoły.

Powiadomił policję o tym, że od trzech uczennic w wieku 14, 15 i 16 lat, wyczuwalny jest alkohol. Na miejsce niezwłocznie został skierowany patrol, który po przebadaniu wskazanych uczennic na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, potwierdził zgłoszenie. Na miejsce zostali wezwani opiekunowie, którym zostały przekazane osoby. Jedna z uczennic, została przetransportowana do SOR w Lesznie celem dalszego przebadania, z uwagi na znaczną zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi Ariel Bujak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Górze.

Wybrykiem dziewczyn zajmie się asystent z Zespołu Wykroczeń, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji górowskiej komendy.

Policja będzie też wyjaśniać, skąd uczennice miały alkohol.

Otwarcie lodowiska we Wschowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE