Transferowa BOMBA w Lesznie!

2021-08-03 10:31
futsal
Autor: AB Największy transferowy hit w Lesznie

Futsalowy klub z Leszna pochwalił się tuż przed pierwszym treningiem przed nowym sezonem nowym graczem. To jeden z hitów transferowych całej Futsal Ekstraklasy.

Chodziły słuchy, że będzie to gracz zagraniczny, ale tego ruchu spodziewał się mało kto. Do Polski powraca zawodnik, który był bez wątpienia gwiazdą rozgrywek. To Brazylijczyk – Douglas Neutzling, który w kraju nad Wisłą reprezentował w przeszłości już 5 klubów, zdobywając między innymi z Wisłą Krakbet Kraków mistrza Polski, Puchar Polski oraz Superpuchar. Trofea zdobywał również PA Nowa Gliwice, czy Rekordem Bielsko-Biała. W sumie w naszej lidze 32-latek zdobył 86 bramek. Gracz ten powinien zespołowi z Leszna dać zarówno doświadczenie, jak i jakość. Dodajmy, że Douglas występował ostatnio w Kuwejcie, a w ogóle jest trzecim wzmocnieniem zespołu trenera Tomasza Trznadela. Wcześniej zespół z Leszna zasilili: Jakub Kąkol, który przeszedł z Orła Jelcz Laskowice oraz Dominik Solecki z Piasta Gliwice. Kadra zespołu jest mocna,. W poprzednim sezonie zespół zajął rewelacyjne 5 miejsce, czy teraz je poprawi? Zobaczymy. Póki co ruszyły przygotowania do sezonu, a w najbliższy weekend zespół rozegra pierwszy sparing z drużyną z Brzegu.

W Lesznie powstał nowy park
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE