Wamet Dąbcze

i

Autor: FB/Wamet Dąbcze

Tenis stołowy

To już pewne. Finał Pucharu Europy odbędzie się w Dąbczu!

2023-03-21 9:29

Nasi tenisiści stołowi wywalczyli grę w finale i to we własnej hali, pokonując w niedzielę (19.03) niemiecki zespół SC Wawer 2000. KS Wamet Dobry Wiązar Dąbcze w finale zmierzy się również z zespołem z Niemiec, Tusem Essen-Tischtennis.

Wielki finał Pucharu Europy TT InterCup odbędzie się w Dąbczu

W niedzielę (19.03) tenisiści stołowi Wamet Dobry Wiązar Dąbcze pokonali ostatnią przeszkodę w drodze do finału prestiżowych rozgrywek. Wynikiem 0:4 zakończyło się spotkanie z niemieckim SC Wawer 2000.

Nasze zwycięstwo nie było ani przez moment zagrożone. Cała drużyna zagrała dobre spotkanie, każdy zawodnik zagrał na wysokim poziomie - mówił Mówił Mateusz Przybył z Wametu Dobry Wiązar Dąbcze.

Przeciwnikiem Wametu w meczu finałowym będzie zespół z Niemiec.

Dzięki wygranej nasi tenisiści stołowi zameldowali się w finale Pucharu Europy TT InterCup o trofeum z Klausa Hengesa. Mecz finałowy z niemiecką drużyną Tusem Essen-Tischtennis odbędzie się w hali w Dąbczu.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to rywal mocny i drużyna, przynajmniej na papierze, dużo mocniejsza od nas, ale na pewno będą spore emocje, jak zawsze zresztą w Dąbczu, i cieszę się, że zagramy w tym finale - dodaje Mateusz Przybył.

Termin meczu finałowego poznamy w najbliższych dniach.

Pierwszy trening Unii Leszno
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE