Tłuste basy w Parku Heermana w Lesznie. W sobotę (17.10) duet DJ-ski It's Not Legal będzie tam nagrywać promo-videomixa. Też możecie przyjść

2020-10-15 14:41 TS
Park Vibes
Autor: INL

Impreza na świeżym powietrzu pod hasłem Park Vibes odbędzie się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

W czasie pandemii w kulturze i muzyce dzieje się niewiele. Dlatego każda okazja by posłuchać na żywo dobrej muzyki elektronicznej jest dobra. W sobotę w Parku Heermana w Lesznie zagra dla was duet It's Not Legal:

Jesteśmy duetem przyjaciół z zajawką do muzyki, którzy obracają się w klimatach basowych takich jak: Bass House, Electro House. W naszych miksach nie brakuje też Big Room'owych czy Dubstep'owych oraz Trapowych brzmień. Na koncie mamy wiele występów na różnych festiwalach i klubach. Wydaliśmy też singla w Xoni Rec. Udało nam się także dojść do półfinału Mistrzostw Polski DJ w Warszawie - mówi Maciej Hawrylak z duetu INL.

Duet będzie można zobaczyć i posłuchać w sobotę (17.10) w Parku Hermana od godziny 14. Na parkowej scenie stanie dj-jka, za którą pojawią również Immodest i Kostek. 

Park Vibes
Autor: INL

Całe wydarzenie nagrywane będzie specjalną kamerą w trybie 360 stopni. Każdy kto przyjdzie będzie miał okazję pojawić się w promo-videomixie. Impreza odbędzie się zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych: wejście tylko w maseczkach, obowiązkowo zachowany będzie dystans społeczny, pojawią się płyny do dezynfekcji rąk.

 Organizatorzy liczą na dobra pogodę. W razie deszczu Park Vibes odbędzie się w innym terminie. 

Skąd się bierze zapach nowego samochodu | ESKA XD - Prosto z salonu #5

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.