GTBS

i

Autor: GTBS Leszno

Tanie mieszkania w Lesznie

Szukacie mieszkania? Miasto Leszno ma dla was GTBS-y. Można się zapisywać na nowe lokale, które będą wybudowane przy ul. Jana Długosza

2023-03-21 10:28

Przy ulicy Jana Długosza powstanie pięć bloków z setką mieszkań. Będą to lokale od jedno-, do trzy-pokojowych. Żeby tam zamieszkać trzeba wpłacić tzw. partycypację i czekać aż bloki wybudują. Potem będzie trzeba płacić co miesiąc czynsz.

Nowe, tanie mieszkania w Lesznie

Nowe bloki, które wybuduje w Lesznie Gminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego znajdować się będą przy ulicy Jana Długosza. W ofercie będą mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe, o powierzchni od 29,51 m2 do 61,54 m2.

Jak stać się najemcą mieszkania w GTBS w Lesznie?

W 5 blokach będzie 100 mieszkań. By zostać ich najemcą trzeba wykupić tzw. partycypację. Ta wynosi od 88,5 tysiąca złotych za mieszkanie 29 metrowe do 184 tysięcy złotych za mieszkanie o powierzchni 61 metrów kwadratowych.

Po wpłaceniu kwoty partycypacji, pozostaje jeszcze kaucja. Gdy formalności zostaną załatwione, trzeba będzie czekać na wybudowanie bloków. Za lokale będzie trzeba płacić czynsz. Leszczyńskie GTBS-y szacują, że w roku 2025, kiedy bloki mają być oddane do użytku, kwota czynszu wyniesie 26 zł za metr kwadratowy.

Chętni na mieszkania w GTBS-ach mogą się już na nie zapisywać. Zapisy i szczegóły znajdziecie TUTAJ

PKO Ekstraklasa Raport 20.03
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE