znaleziona

i

Autor: Policja Leszno

Szczęśliwy finał poszukiwań

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań!

2023-09-22 13:27

Dzisiaj popołudniu żołnierze odnaleźli Izę. Kobieta zaginęła w czwartek wieczorem, odnalazła się po dobie poszukiwań w Lesie pod Lesznem. Izabelę szukało wiele osób. "Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie" - mówią leszczyńscy policjanci.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej Izabeli

Intensywne poszukiwania 56-letniej kobiety rozpoczęły się w czwartek zaraz po zgłoszeniu o jej zaginięciu. Służby mundurowe przeczesywały lasy wokół Leszna, okolice torów kolejowych, okolice szpitala oraz osiedla Zamenhoffa i Rejtana. W akcji zaangażowanych było bardzo wiele osób.

Oprócz leszczyńskich policjantów, do akcji poszukiwawczej przyłączyli się strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, ochotnicy z OSP Gronowo i OSP Osieczna, żołnierze, Straż Miejska z dronem, a także osoby z Wielkopolskiej Grupy Poszukiwawczo-ratowniczej. rejon poszukiwań został podzielony na sektory, a osoby zaangażowane na grupy. Niedawno zaginiona kobieta została odnaleziona w kompleksie leśnym w okolicach Leszna. Odnaleźli ją leszczyńscy żołnierze  - mówi Monika Żymełka z Policji w Lesznie.

Kobieta została odwieziona na badania do szpitala.

Jak zmieni się basen "Akwawit" po remoncie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE