Słodkie tłumaczenie pijanej kobiety za kółkiem w powiecie górowskim

i

Autor: KPP Rawicz Samochodem podróżowało dziś w nocy dwóch mieszkańców powiatu rawickiego.

"Słodkie" tłumaczenie pijanej kobiety za kółkiem w powiecie górowskim

2023-01-31 12:21

​Kolejni pijani kierowcy w rękach policji. To mężczyzna z powiatu rawickiego oraz kobieta z górowskiego. Ten pierwszy wjechał dziś w nocy (31.01.) autem do rowu.

Dziś przed godz. 3:00 w pobliżu Sobiałkowa seat ibiza wpadł do rowu. Samochodem jechało dwóch nietrzeźwych mężczyzn i żaden z nich nie przyznawał się do kierowania.

Policjanci ustalili, że ibizą kierował 38-letni mieszkaniec gminy Miejska Górka. Miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Okazało się również, że ma on sądowy zakaz kierowania pojazdami. Będzie musiał też ponieść konsekwencje za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Żaden z mężczyzn nie doznał poważnych obrażeń, pasażer nawet odmówił poddania się badaniu lekarskiemu - mówi Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Półtora promila alkoholu miała kierująca deawoo kobieta, która na terenie pow. górowskiego doprowadziła w sobotę (28.01.) do zderzenia z audi.

68-latka tłumaczyła mundurowym, że swój stan „zawdzięcza” cukierkom z alkoholem, które niedawno zjadła - mówi Małgorzata Nieborak, z Komendy Powiatowej Policji w Górze.

Kobieta straciła prawo jazdy i tak jak 38-latka czeka ją sprawa w sądzie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE