Rekordowy spot Leszczyńskich Manewrów

2020-03-02 11:45
spot
Autor: TS, Radio Eska

Wczoraj na parkingu CH Nasze Leszno zabrakło miejsca. Na charytatywny zlot fanów motoryzacji przyjechało kilkaset aut.

Pierwszy raz w historii naszych spotów mamy tak dużą frekwencję, że zabrakło miejsca na parkingu. Jest kilkaset samochodów, to rekord. Wygląda na to, że dzisiejsza, charytatywna impreza będzie naszym najlepszym spotem jaki się odbył do tej pory.

Mówił Michał Kochański organizator spotów Leszczyńskich Manewrów. Wczoraj każdy uczestnik mógł wrzucić do puszki pieniądze. Te były zbierane na operację nóżek małej Lilianki. To nie pierwsza nasza charytatywna akcja - dodaje Michał Kochański:

Ostatni spot charytatywny organizowaliśmy w grudniu zeszłego roku. Wtedy zbieraliśmy na Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzemieniewie. To były artykuły szkolne i słodycze dla dzieci. Zebrane dary ledwo zmieściły się do bagażnika VANa. Co kilka miesięcy staramy się pomagać potrzebującym. 

Na spocie jak zwykle nie zabrakło wyjątkowych samochodów oraz dobrej atmosfery. Fani motoryzacja po raz kolejny na parkingu CH Nasze Leszno spotkają się za miesiąc.

Rekordowe Leszczyńskie Manewry
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE