Basen w Rawiczu, którego nie będzie

i

Autor: esesja/FB Barbara Mroczkowska

Prima aprilis

Radna miejska dała się nabrać na primaaprilisowy żart

2023-03-31 9:53

Barbara Mroczkowska z Koalicji Obywatelskiej opowiadała w czwartek na Sesji RM Leszna o basenie, który ma powstać w Rawiczu. Radna pytała dlaczego w Lesznie taki nie może stanąć, tym bardziej, że ten Rawicki miał być sfinansowany przez Unię Europejską.

Prima aprilis na sesji RM Leszna

Na sam koniec czwartkowej (30.03) Sesji RM Leszna, podczas wolnych głosów i wniosków, głos zabrała Barbara Mroczkowska. Nie wiadomo, czy jej klubowi koledzy się domyślali, ale prawdopodobnie zdawali sobie sprawę, że przedstawi informację, która jest primaaprilisowym żartem.

Rawicz dostał unijne środki na budowę basenu miejskiego z dwoma zjeżdżalniami i z terenem zielonym. Mam takie pytanie: czy panie prezydencie, nie było takiej koncepcji, czy nie było możliwości, czy pan Kryjom o to nie zadbał, żeby złożyć wnioski o środki unijne. Skoro taki Rawicz może mieć piękny basen otwarty dla dzieci, dlaczego my nie możemy? - mówiła radna KO, Barbara Mroczkowska.

Basen w Rawiczu to primaaprilisowy żart

Basenu w Rawiczu nie będzie, a jego wizualizacja okazała się primaaprilisowym żartem kolegów Barbary Mroczkowskiej. 

Taki wiarygodny post kolegów z Rawicza jest powodem dzisiejszej zadymy. Gratuluje i śmieje się z tego świetnego żartu , to się Wam udało , tylko trochę przedwcześnie , nic to . Ciekawa jestem, kto Was przebije 🤷🏼‍♀️ - napisała na swoim FB Barbara Mroczkowska.

Politycy od Kuchni - Łukasz Schreiber - rozmowa polityczna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE