futsal

Pucharowy awans futsalistów

2023-02-06 12:14

W daleką podróż na mecz 1/16 finału Pucharu Polski musieli udać się zawodnicy GI Malepszy Arth Soft Leszno. Droga prowadziła aż do Białegostoku. Pomimo męczącej podróży nasz zespół pewnie wjechał do kolejnej pucharowej fazy rozgrywek.

Drużyna z Wielkopolski pojechała na spotkanie z I-ligowym Bonito Heliosem jak po swoje, choć na początku meczu została zaskoczona, gdy w 5 minucie Jakub Kozłowski dał prowadzenie zespołowi ze stolicy Podlasia. Mecz był jednak popisem Yvaaldo Gomesa. To Brazylijczyk wyrównał w 9 minucie, a po kolejnych kilku wyprowadził leszczynian na prowadzenie. Potem trafił jeszcze Kąkol, ponownie Gomes, Firańczyk i jeszcze w 20 minucie na koniec I połowy Świtoń. W efekcie goście do przerwy prowadzili już 6:1

Po zmianie stron intensywność była już mniejsza, ale i tak gości przyłożyli jeszcze pieczęć na awansie trafiając jeszcze dwa razy. Zrobili to Siecla oraz niezawodny w tym spotkaniu Gomes, który ustalił wynik na 8:1.

GI Malepszy Arth Soft Leszno w 1/16 Pucharu Polski

Nasza drużyna jest więc już w 1/8 finału Pucharu Polski. To co dla niej okazało się oczywiste nie dla wszystkich takie było. Pięć zespołów FOGO Futsal Ekstraklasy pożegnało się z pucharami. Na tym etepie odpadły: Red Devils Chojnice, Legia Warszawa, Widzew Łódź, Clearex Chorzów oraz FC Reiter Toruń.

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065