Przedstawili swoje pomysły do budżetu na przyszły rok, ale nie powiedzieli skąd wziąć na nie pieniądze

2021-10-21 15:11
KO
Autor: TS Pobożne życzenia? Czy realne oczekiwania? Radni KO z Leszna przedstawili propozycje do budżetu miasta na przyszły rok.

Koalicja Obywatelska z Leszna chce między innymi remontu i budowy dróg i więcej pieniędzy na sport oraz podwyżek dla urzędników.

Pomysły Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej dotyczą przede wszystkim dróg. Radni KO chcieliby zarezerwować w budżecie na przyszły rok pieniądze na modernizację ul. Święciechowskiej, budowę łącznika z Gronowa do Ronda Antoniny oraz łącznika od Ronda Roszarnia do szpitala. Koalicja Obywatelska chce również rewitalizacji ulic Brackiej i Zielonej, remontu Skateplazy, przebudowy ul. Kiepury, budowy ścieżki wokół zbiornika na Zatorzu, wraz z oświetleniem, czy modernizacji systemu odpływu wód opadowych na Gronowie. Ile to będzie kosztować?

Na pewno koszty będą bardzo wysokie, oszacować je powinny służby prezydenta, one się na tym znają najlepiej - odpowiada Jacek Matecki z klubu radnych KO. 

Dodajmy, że wśród postulatów budżetowych klubu radnych KO z Leszna są również podwyżki dla urzędników pracujących w magistracie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE