Pościgali się we Wrocławiu. Kolejny sparing FOGO Unii Leszno

i

Autor: AB

Żużel

Pościgali się we Wrocławiu. Kolejny sparing FOGO Unii Leszno

2024-04-03 8:12

Kolejne sparingowe spotkanie odjechali żużlowcy FOGO Unii Leszno, którzy w dość eksperymentalnym składzie udali się na Stadion Olimpijski we Wrocławiu.

Młodzież wzmocniona Bartoszem Smektałą, tak możemy powiedzieć o kadrze Byków, która zmierzyła się z Betard Spartą Wrocław. W składzie leszczynian poza kontuzjowanym Januszem Kołodziejem zabrakło także: Andrzeja Lebiediewa oraz Grzegorza Zengoty. U rywala zabrakło dwóch strzelb: Daniela Bewleya oraz Taia Woffindena. Byli za to: Artiom Łaguta oraz Maciej Janowski. Oba byli zresztą niepokonani. Ten pierwszy odjechał jednak tylko dwa biegi, a szukający wciąż formy Janowski cztery wyścigi.

Wynik był sprawą drugorzędną, ale odnotujmy, że Betard Sparta wygrała minimalnie 46:44. Liderem ekipy z Leszna był Damian Ratajczak, który zdobył 11 punktów. 8 punktów dorzucił Nazar Parnitskyi, a po 7 ,,oczek” udało się uzbierać Keynanowi Rew, Bartoszowi Smektale oraz Hubertowi Jabłońskiemu.

Dzisiaj w Leszno kolejne towarzyskie spotkanie. Na Smoczyku dojdzie do test-meczu pomiędzy FOGO Unią, a Wybrzeżem Gdańsk. Start o godzinie 16.30.

Zima wróciła do Zakopanego

Quiz - czy dobrze pamiętasz sprawy "Detektywa Monka"? Dasz radę zdobyć 8/10?

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię ukochana żona Monka?