Piątek w Lesznie z muzyką klubową. Dzisiaj (14.08), mimo pandemii odbędą się dwie duże imprezy

2020-08-14 11:15 TS
imprezowy weekend
Autor: FB/TTM FB/Stara Gazownia

Jedna na lotnisku, druga na placu klubu Stara Gazownia. Na obu obowiązywać będzie reżim sanitarny.

Na lotnisku w Lesznie o godzinie 21 wystartuje dzisiaj impreza pod hasłem Taste The Summer Air. To wydarzenie z muzyka stricte house'ową. Wystąpią artyście związani z wytwórnia płytową Taste The Music: John James, Dave Mayers, Loui, Stevens, Tommy Gustav, Deep Infect, Asca i Krooku. Dlaczego warto się wieczorem wybrać na lotnisko?

Bo zagramy tam najlepszą muzykę świata. Taste The  Summer Air - zapraszamy.

Mówił Tomek Gnaciński aka Tommy Gustav. Taste The Summer Air rozpocznie się o godzinie 20:00. Wstęp do północy 30 złotych od osoby, Po północy bilety będą o 10 zł. droższe. 

Drugie ciekawie zapowiadające się dziś wydarzenie odbędzie się na placu przed Starą Gazownią. W związku z odwołaniem tegorocznej edycji Euforia Festowal w Boszkowie, część artystów, którzy mieli tam wystąpić zagra na jednej z dwóch scen ustawionych na placu przed klubem Stara Gazownia. Będzie scena techno i scena house. Impreza nazywać się będzie Movement by Euforia Festiwal i potrwa dwa dni. Na to wydarzenie ilość biletów jest ograniczona i będzie można je kupić w cenie 70 zł. od osoby.


Obie imprezy odbywać się będą w reżimie sanitarnym, każdy uczestnik będzie musiał podać swoje dane, odkazić ręce przy wejściu i wyjściu oraz posiadać maseczkę lub inny element zasłaniający nos i usta.