Pawlicki

i

Autor: AB

Pawlicki ze straconą szansą

2022-04-19 10:22

Na torze w Opolu rozegrano finał Złotego Kasku na żużlu imienia Jerzego Szczakiela. Po raz trzeci w swojej karierze triumfował Bartosz Zmarzlik. Szanse na wysokie miejsce w ostatnim starcie stracił Piotr Pawlicki.

W Opolu ścigano się nie tylko o główne trofeum, ale przede wszystkim o przepustki do eliminacji do Grand Prix i SEC. Zmarzlik okazał się bezbłędny, choć nie zawsze dobrze wychodził spod taśmy maszyny startowej. W swoim stylu mijał jednak rywali. Drugie miejsce zajął równo jeżdżący Dominik Kubera z dorobkiem 13 punktów, a trzeci był Patryk Dudek, któremu udało się zgromadzić punkt mniej niż Kubera. W ostatnim 20 biegu dnia swoją szansę na wysokie miejsce zmarnował Piotr Pawlicki, który już w drugim starcie wjechał w taśmę. Tu było podobnie. 8 punktów wystarczyło mu do zajęcia 7 miejsca. Jeszcze dalej, bo na 9 miejscu zawody ukończył Janusz Kołodziej. Co ciekawe także i on już w pierwszym starcie zapisał przy swoim nazwisku literkę „t”

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE