trudny test

i

Autor: AB

Ostatni raz w tym roku

2021-12-10 14:15

Ostatnie spotkania przed świętami rozegrają w najbliższą sobotę szczypiorniści I ligi. Przed własną publicznością zagra Real Astromal Leszno. W delegację uda się z kolei Tęcza Folplast Kościan.

Ostatnie dwie kolejki nie były udane dla leszczynin, którzy po serii zwycięstw odnotowali dwie porażki z rzędu i stracili kontakt z czołówkę. Trudno będzie o poprawienie bilansu w sobotę. Wtedy do hali Trzynastka zawita bowiem SPR GOKiS Kąty Wrocławskie, czyli lider rozgrywek, który wygrał 9 spotkań, a tylko raz schodził z parkietu pokonany. Biorąc pod uwagę, że w Lesznie jest delikatnie mówiąc szpital i kilka kontuzji, to o dobry wynik będzie niezwykle trudno. Wierzyć oczywiście trzeba, ale zadanie będzie niezwykle ciężkie. Początek spotkania w Lesznie w sobotę o 18.00.

W delegację do Gorzyc Wielkich koło Ostrowa Wielkopolskiego pojedzie z kolei Tęcza Folplast Kościan i dla obu drużyn będzie to niezwykle istotne spotkanie. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. Tęcza jest ósma z dorobkiem 13 punktów, dziewiąty sobotni rywal naszej drużyny, który ma tylko punkt mniej. Wygrana da jednej, bądź drugiej drużynie miejsce w środku tabeli i spokój przed dłuższą ligową przerwą. Ten mecz podobnie jak ten w Lesznie rozpocznie się o 18.00.

Ubieranie choinki przy lodowisku w Lesznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE