Nowy pracownik u boku prezydenta Leszna do kontaktów społecznych

2021-10-12 12:04
Nowy pracownik u boku prezydenta Leszna do kontaktów społecznych
Autor: FB Leszek Szabłowski/hak

Specjalista ds. kontaktów społecznych to nowe samodzielne stanowisko w leszczyńskim magistracie, podległe bezpośrednio prezydentowi miasta. Konkurs na nie ogłoszony został we wrześniu.

Od kandydatów wymagano m.in. co najmniej 2 letniego doświadczenia zawodowego w pracy dziennikarskiej, jako rzecznik prasowy lub specjalista PR. Do konkursu zgłosiło się 5 osób. Wygrał Leszek Szabłowski, który przed laty był dyrektorem Radia Eska Leszno, a ostatnio pracował przy organizacji Antidotum AirShow Leszno.

Nowy urzędnik rozpocznie pracę 15 października i będzie odpowiedzialny m.in. za:

opracowywanie, inicjowanie, wdrażanie i monitorowanie projektów, programów i kampanii społecznych, realizowanie, koordynowanie, monitorowanie i kontrolowanie działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, organizowanie spotkań Prezydenta z przedstawicielami środowisk społecznych, organizacji pozarządowych, związków zawodowych oraz z mieszkańcami - czytamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Leszna.

FORMA NA KONCERTY 2022 [Ed Sheeran, Shawn Mendes] | ESKA XD - Fit vlog #33
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE