Antidotum Airshow Leszno

i

Autor: hak, Radio Eska Na imprezie być może pokażą się też samoloty prywatnych właścicieli, jak ten na zdjęciu

Antidotum Airshow

Na Antidotum już tylko w piątek. Wszystkie bilety na sobotnie pokazy lotnicze w Lesznie zostały wyprzedane!

2024-05-29 11:19

To pierwsza taka sytuacja w historii Antidotum Airshow Leszno, że na kilka tygodni przed pokazami nie ma już wejściówek. Na szczęście dla tych, którzy jeszcze ich nie nabyli - na razie tylko na jeden z dwóch dni imprezy.

Antidotum Airshow Leszno odbędzie się w dniach 21-22 czerwca. To będzie jubileuszowa, 5. edycja imprezy lotniczej, organizowanej z wielkim rozmachem przez Lotnisko Leszno.

„ Kochani, potwierdzamy! Bilety na sobotę 22 czerwca zostały wyprzedane! Pomimo powiększenia strefy dla publiczności o 4 hektary osiągnęliśmy limit osób, jaki pomieści nasze lotnisko. Nie będzie kolejnej puli wejściówek na sobotę i nie będzie można ich kupić na miejscu na terenie lotniska” – poinformowali organizatorzy.

Jak się dowiedzieliśmy, na sobotnie widowiskowe podniebne pokazy sprzedano ponad 30 tys. biletów. Zostały już tylko na pierwszy dzień Antidotum, na piątek. Co jednak najważniejsze, oba dni imprezy mają niemal identyczny program. W tym roku widzowie będą mogli po raz pierwszy w historii pokazów zobaczyć samolot Airbus A400M Atlas z Sił Powietrznych Niemiec. Pisaliśmy o nim TUTAJ.

W ubiegłym roku dwudniową imprezę odwiedziło w sumie ponad 40 tys. osób.

Antidotum Airshow Leszno 2023