Antidotum

i

Autor: Krzysztof Wilma/TS

Antidotum Air Show Leszno 2023

Może zabraknąć biletów na Antidotum Air Show Leszno 2023?

2023-06-07 12:26

"Mamy limity bo lotnisko nie jest z gumy. Jeśli sprzedaż biletów pójdzie tak dobrze jak do tej pory może ich zabraknąć" - mówią organizatorzy wielkiej imprezy lotniczej, która za tydzień odbędzie się w Lesznie.

Antidotum Air Show Leszno 2023

Antidotum Airshow Leszno to jedna z największych imprez lotniczych w Polsce. Na leszczyńskim lotnisku będzie można podziwiać akrobacje solistów i grup pokazowych, wojskowe samoloty odrzutowe i śmigłowce polskich i zagranicznych sił powietrznych, pokazy szybowcowe, paralotnie, motoparalotnie i wiele więcej.

Ogromne zainteresowanie biletami na Antidotum Air Show Leszno 2023

Już w zeszłym roku na leszczyńskim lotnisku pokazy obserwowało 35 tysięcy widzów. W tym roku organizatorzy spodziewają się dużo więcej gości.

To jest ogromna impreza masowa. W tym roku odwiedzi ją grubo ponad 40 tysięcy gości - mówi Michał Graczyk, prezes Lotniska Leszno, które organizuje Antidotum Air Show.

Zainteresowanie biletami na pokazy jest ogromne, a lotnisko nie jest z gumy - dodaje organizator - Gdyby sprzedaż biletów osiągnęła 30 tysięcy dziennie, to będziemy musieli powiedzieć stop. W każdym razie sprzedaż idzie tak dobrze, że zachęcamy do kupna biletów przez interent, żeby mieć tę gwarancję, żeby to miejsce było. Mimo, że w tym roku mamy jeszcze większa powierzchnię dla publiczności niż w zeszłym roku, to jest ponad 13 hektarów, to i tak miejsca może zabraknąć. 

Ile kosztują bilety na Antidotum Air Show Leszno 2023 w sprzedaży internetowej?

Bilety na piątek i sobotę można kupić przez interent w tej samej cenie. 

Bilet ulgowy kosztuje 40 złotych. Za bilet normalny należy zapłacić 50 złotych. Organizatorzy przygotowali również bilety rodzinne 2+2, które kosztują 150 złotych. 

Antidotum Airshow Leszno 2022

Bilet VIP dla największych miłośników lotnictwa

Bilet VIP - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 w oraz do wstępu do strefy VIP i korzystania z parkingu VIP w jeden, wybrany dzień wydarzenia. W strefie VIP goście mogą korzystać z darmowego poczęstunku (bufet zimny, ciepły, napoje alkoholowe).

 Antidotum Air Show Leszno 2023 odbędzie się w piątek i w sobotę 16-17 czerwca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE