zmarzlik

i

Autor: PAP

Żużel

Mistrz świata pojedzie w Rawiczu! Dzisiaj na Stadionie im. Floriana Kapały trenować będzie między innymi Bartosz Zmarzlik

2023-03-22 10:36

W Rawiczu, oprócz gospodarzy z Metaliki Recykling Kolejarza, pojawią się zawodnicy Stali Gorzów i Motoru Lublin. To będzie nie lada gratka dla kibiców. Trening rozpocznie się o 14:00. Wstęp na stadion jest darmowy.

Mistrz świata i gwiazdy Ekstraligi na torze w Rawiczu

O tym, że elita polskiej ekstraligi wyjedzie na owal w Rawiczu poinformował w social mediach klub. Dzisiaj (22.03) na Stadionie im Floriana Kapały pojawi się cały zespół Stali Gorzów. Ale to nie wszystko.

Zmarzlik i Kubera na torze w Rawiczu

Hitem treningu będą kółka kręcone przez Bartosza Zmarzlika i Dominika Kuberę. To kręgosłup sportowy Motoru Lublin, który również wybrał Rawicz na miejsce treningu.

Na tor w Rawiczu wajadą również gospodarze. Pojawi się między innymi Ryan Douglas, Damian Dróżdż i Damian Baliński. Trening z gwiazdami na rawickim torze rozpocznie się o godzinie 14:00.

Pierwszy trening Unii Leszno
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE