Leszno pojedzie do Zieleńca

2020-02-10 10:35

22 lutego odbędą się 18 Mistrzostwa Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego w Narciarstwie i Snowboardzie. Byliśmy sprawdzić jak Zieleniec przygotowuje się do imprezy.

Jeszcze w niedzielę warunki na stokach w Zieleńcu były idealne. Jesteśmy gotowi na przyjazd fanów białego szaleństwa - mówi Grzegorz Głód menadżer Zieleniec Ski Arena:

Mamy 29 wyciągów, w tym 6 nowoczesnych kolei, 23 kilometry tras, z czego ponad połowa jest oświetlona i dostępna do godziny 21:00. Zieleniec ma swój specyficzny górski klimat - takiej małej wioseczki. Nie jest to jakaś komercyjna, wielka miejscowość tylko mała wioseczka górska.

Zapisy do Mistrzostwa Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego w Narciarstwie i Snowboardzie trwają do 16 lutego. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uwaga! Są jeszcze bezpłatne pakiety dla dzieci ufundowane przez prezydenta Leszna. Zawody odbędą się w sobotę 22 lutego. Będą idealne warunki narciarskie obiecuje Grzegorz Głód:

Obserwując kilka ostatnich realizacji tych zawodów co roku mieli państwo bardzo duże szczęście do słonecznej pogody. Ja osobiście wszystkim rekomenduję przyjazd do Zieleńca właśnie w przełomie lutego i marca, ponieważ wtedy mamy gwarancję mniejszego ruchu, doskonale naśnieżonych stoków no i bardzo duża ilość słonecznych dni z pięknym lazurowym niebem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE