MONAR Leszno

i

Autor: TS Tak wygląda siedziba leszczyńskiego MONAR-u

Leszczyński MONAR zmieni siedzibę? Obecnie placówka mieści się w obskurnym podwórzu przy ul. Przemysłowej [ZDJĘCIA]

2020-12-30 11:53

Nie wykluczamy, że zostanie przeniesiona w inne miejsce - informuje biuro prasowe leszczyńskiego magistratu.

MONAR od lat zajmuje budynek w podwórzu przy ul. Przemysłowej. Znajdują się w nim biura, sanitariaty, sala spotkań i pomieszczenia gospodarcze. W tym roku przeprowadzono tam remont. Pojawiły się nowe meble, odmalowano ściany. Obiekt wewnątrz wygląda przyzwoicie. Z zewnątrz już tak różowo nie jest. Brudna, odrapana elewacja, przypadkowe, wyblakłe kolory i ogólny nieład nie zachęcają do odwiedzin tego miejsca. Być może w przyszłym roku MONAR będzie miał nową siedzibę.

Zmiana siedziby nie jest wykluczona, ale na tę chwilę nie ma jeszcze żadnych wiążących decyzji w tej sprawie. Miejski Zakład Budynków Komunalnych w Lesznie przeprowadza aktualnie analizę stanu technicznego budynków, którymi zarządza, wraz z analizą ekonomicznej opłacalności ich remontów.

Informuje Lucyna Gbiorczyk z Biura Prasowego UM Leszna. Dopiero po zakończeniu wszystkich analiz zapadnie decyzja o ewentualnych przenosinach MONAR-u do innej siedziby.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nie chcemy być śmietniskiem Europy.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE