Leszczyńscy policjanci poszli do siłowni. Sprawdzić, czy są zamknięte

i

Autor: pixabay.com

Leszczyńscy policjanci poszli do siłowni. Sprawdzić, czy są zamknięte

2020-12-29 13:04

Z powodu pandemii, od wczoraj (28.12) obowiązują nowe, surowsze obostrzenia. Mundurowi sprawdzili, jak są respektowane w klubach fitness i na siłowniach.

Zgodnie z nowymi wytycznymi Rady Ministrów te miejsca od 28 grudnia do 17 stycznia mają być zamknięte. Podobnie jak baseny, czy boiska. W poniedziałek w całym kraju, w tym również w Lesznie, rozpoczęły się kontrole tych miejsc.

Na terenie podległym Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie skontrolowano 11 obiektów. I w związku z tymi kontrolami nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. Obiekty te po prostu były nieczynne - mówiła Monika Żymełka, rzecznik prasowy leszczyńskiej policji.

Mundurowi nie wykluczają jednak kolejnych kontroli tych miejsc.

*

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nowy wóz strażaków z Leszna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE