Legia na kolanach

2023-03-27 11:53

Skutecznością błysnęła futsalowa drużyna z Leszna. Tym razem parkiet hali OSiR w Poniecu okazał się szczęśliwy. Leszczynianie nie mieli litości dla Legii Warszawa.

Legia Warszawa przegrała z zespołem z Leszna

To było bez wątpienia jedno z lepszych spotkań GI Malepszy Arth Soft Leszno w obecnym sezonie. Zespół popisał się niezłą skutecznością, a dwie bramki były ozdobą spotkania. Podobać się mogły szczególnie wolej Kacpra Konopackiego oraz bramka zdobyta piętą przez Marcina Firańczyka. Już do przerwy szybkiej, skutecznej gry było 5:1. Po zmianie stron miejscowi dołożyli kolejne trafienia.

Legia odpowiedziała drugą bramką w ostatniej minucie spotkania, które zakończyło się okazałą wygraną 8:2. Po dwie bramki zdobyło w tym spotkaniu aż trzech graczy: Firańczyk, Kędra oraz Świtoń. Po jednej dołożyli: Konopacki oraz Yvaaldo Gomes. Tym zwycięstwem już na pięć kolejek przed zakończeniem rundy zasadniczej FOGO Futsal Ekstraklasy podopieczni trenera Tomasza Trznadla zapewnili sobie udział w fazie play-off.