Kolizji i wypadków bez liku. Na dawnej krajowej piątce w Radomicku samochód osobowy zderzył się z motocyklem

i

Autor: KM PSP Leszno

Na sygnale

Kolizji i wypadków bez liku. Na dawnej krajowej "piątce" w Radomicku samochód osobowy zderzył się z motocyklem [ZDJĘCIA]

2024-05-15 10:13

Kierujący jednośladem mężczyzna trafił do szpitala. To jeden z uczestników kilku poważniejszych zdarzeń drogowych, do jakich doszło w tym tygodniu w regionie.

Skąd tyle zdarzeń?

Do wypadku w Radomicku doszło wczoraj (14 maja) przed godz. 18:00. Kierującą skodą 23-letnia mieszkanka gminy Lipno nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem 38-latkowi z gminy Śmigiel. Poszkodowany motocyklista został odwieziony do szpitala, gdzie stwierdzono u niego uraz barku.

Wczoraj po południu na niedawno utwardzonej leśnej drodze z Goniembic do Klonówca (w GALERII zdjęć) dachowała kierująca peugeotem 19-latka z gminy Lipno. Młodej kobiecie na szczęście nic się nie stało. Jak ustaliła policja, nie dostosowała prędkości do warunków i dostała mandat.

W poniedziałek (13 maja) na S5 między Rydzyną a Bojanowem (w GALERII zdjęć) 25-letni mieszkaniec powiatu kościańskiego wypadł volvo z drogi, uderzył w barierę energochłonną, a następnie wpadł do rowu. Z rozbitego auta pomogli mu wyjść strażacy.

W poniedziałek na DW 309 na skrzyżowaniu w Wydorowie 74-letni kierowca dacii zderzył się z 65-letnim motocyklistą, który doznał złamania nogi.

Także tego samego dnia, na drodze Gostyń -Dolsk kierujący ciągnikiem rolniczym zderzył się z toyotą. Kierowca traktora nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobówce.

Pomorskie. Kolejka przed budką z lodami. Uda się ją uratować?

Quiz. Slang mechaników samochodowych. Wiesz, co oznaczają te słowa?

Pytanie 1 z 12
Jeżeli mechanik powie, że mamy do wymiany grill, będzie mu chodziło o….