Kolejny Brazylijczyk opuszcza leszczynian

i

Autor: GI Malepszy Arth Soft Leszno

Futsal

Kolejny Brazylijczyk opuszcza leszczynian

2023-06-02 9:28

Kolejna kadrowa informacja z GI Malepszy Arth Soft Leszno. Kolejne odejście z obozu leszczyńskiej drużyny. Znów zawodnika z kraju, który słynie z produkcji kawy.

Wczoraj informowaliśmy o odejściu Douglasa. Nie ma Douglasa, ale nie będzie też już w zespole GI Malepszy Arth Soft Leszno Yvaaldo Gomesa. Na odejście z zespołu zdecydował się już drugi z Brazylijczyków. Tym razem ten minimalnie skuteczniejszy. W minionych rozgrywkach gracz ten zdobył dla drużyny prowadzonej przez Tomasza Trznadla 19 bramek, o jedną więcej od Douglasa. Był to piąty wynik całej FOGO Futsal Ekstraklasy.

Kto ich zastąpi?

Yvaaldo Gomes rozegrał w zespole z Wielkopolski tylko jeden sezon. Nieoficjalna wieść jest taka, że w polskiej lidze grał będzie nadal, tylko, że u innego pracodawcy. To dwa potężne ubytki. W mediach społecznościowych mamy jednak też, krótki, ale uspokajający komentarz klubu, że najpierw pożegnania, a potem powitania. Fani 4 drużyny minionego sezonu wierzą, że te dwie potężne wyrwy zostaną załatane równie spektakularnymi nazwiskami.

Polski - Mateusz Polski może zostać... mistrzem Polski. Medalista mistrzostw Europy przed walką z Denisem Mądrym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE