Parkuj z filmem

i

Autor: Teatr Miejski w Lesznie

Teatr Miejski w Lesznie

Jeszcze jeden spektakl i Teatr Miejski w Lesznie zakończy sezon

2023-06-05 14:18

To jednak nie oznacza, że nic się w placówce nie będzie działo. W planie na wakacje są warsztaty i zajęcia dla dzieci i młodzieży. Będzie też znany z minionych lat cykl "Parkuj z Filmem", ale w tym roku w innej formule.

Zbliża się koniec sezonu w Teatrze Miejskim w Lesznie

Sezon w Teatrze Miejskim w Lesznie trwa od września do czerwca. Przed zakończeniem sezonu na scenie będzie można zobaczyć jeszcze jedną sztukę. Będzie to "Jaś i Małgosia".

To znana wszystkim historia, którą będzie można tym razem zobaczyć w odsłonie lalkarskiej - mówi Agnieszka Gołaszewska z Teatru Miejskiego w Lesznie.

Jaś i Małgosia

i

Autor: Teatr Miejski w Lesznie

Koniec sezonu w Teatrze Miejskim w Lesznie to nie koniec atrakcji dla widzów

Ostatni w tym sezonie spektakl odbędzie się 11 czerwca o godzinie 16. Zakończenie sezonu nie oznacza końca atrakcji w teatrze i w parku obok. Wiadomo już, że na pewno w tym roku odbędzie się cykl "Parkuj z Filmem". W ramach tego wydarzenia, w każdą sobotę wakacji będzie można obejrzeć za darmo film w Parku Leszczyńskich Satyryków. Część repertuaru będą mogli wybrać sami widzowie. Głosować można na profilu facebookowym Teatru Miejskiego w Lesznie.

Warsztaty kulinarne z dziczyzny w leszczyńskim Ekonomiku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE