Rycerze znów wygrali

Jest kolejne zwycięstwo Rycerzy Rydzyna. Lekko nie było, choć wynik był niezagrożony

2021-01-18 13:34

Co najważniejsze zespół wreszcie zagrał w niemal optymalnym składzie.

Do drużyny powrócili bracia Dawid i Mateusz Bręk. Zabrakło jednak Macieja Rostalskiego. Kłopoty gospodarze mieli jedynie w I kwarcie, kiedy po rzucie Lipińskiego Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie prowadziły 11:6. W końcówce celne rzuty wolne Rycerzy dały jednak im prowadzenie. Gospodarze uciekali. Goście chwilami zmniejszali straty, ale przed ostatnią kwartą było to 14 punktów na korzyść .zespołu Jędrzeja Jankowiaka.

Cudu jednak nie było. Goście grali ambitnie, ale z tej straty odrobili tylko punkt. Rycerze pewnie utrzymali wypracowaną zaliczkę i pokonali zespół spod Wrocławia 90:77.

Punkty dla Rycerzy zdobywali: D.Bręk 18 (4x3, 8 as), Krówczyński 14 (2x3), Sz.Milczyński 13 (13 zb), Chanas 10 (2x3), Łukanus 9, M.Bręk 7, Samolak 7 (1x3), Świerczyk 4, Kin 3 (1x3), Nawrocki 3, Domagała 2.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!