Szymon Hołownia

i

Autor: FB/Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Hołownia przyjedzie do Leszna

2023-06-02 9:37

W niedzielę wieczorem, w Parku Heermanna, spotka się z mieszkańcami miasta. Wcześniej lider Polski 2050 weźmie udział w marszu Tuska.

Szymon Hołownia przyjedzie do Leszna

O tym, że Hołownia przyjedzie do Leszna mówiliśmy już kilka tygodni temu. Wtedy działacze Polski 2050 zapowiadali, że ich lider wybiera Leszno zamiast Warszawy, gdzie 4 czerwca miał się odbyć marsz organizowany przez Koalicję Obywatelską.

Szymona Hołownię zapraszały największe partie, żeby był w pochodzie w Warszawie. On wybrał niespełna 70-tysięczne miasto zamiast prawie 2-milionowej warszawy - Mówił niespełna miesiąc temu Oskar Szkudlarek-Kuźniak z Polski 2050

Kiedy i gdzie z mieszkańcami Leszna spotka się Szymon Hołownia?

Hołownia jednak zmienił zdanie i weźmie udział w marszu 4 czerwca w Warszawie. Po nim dopiero przyjedzie do Leszna. Z mieszkańcami miasta spotka się około godziny 18 w Parku Heermanna.

Miejski Dzień Dziecka w Lesznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE