Specjał

i

Autor: FB/Specjał

Firma Specjał żegna się z klientami. Po 30 latach swój koniec obwieściła na FB

2023-02-01 12:53

W zeszłym roku firma wystawiła na sprzedaż swoje Centrum Bankietowe w Przybyszewie. Obiekt z trzema salami bankietowymi i hotelem kosztował 2,5 miliona złotych. Teraz Specjał kończy działalność na dobre.

Specjał był jedną z najbardziej znanych i charakterystycznych firm w Lesznie

Specjał powstał 1992 roku. Firma oferowała garmażerkę z dostawą bezpośrednio do klienta. To była nowość na rodzącym się wolnym rynku. Pomysł chwycił i firma zaczęła się mocno rozwijać. Produkty Specjału dostępne były w całej Polsce. W ofercie pojawił się catering. Biznes dobrze się kręcił. Specjał zainwestował duże pieniądze w budowę Centrum Bankietowego w Przybyszewie. Mieściły się w nim 3 sale bankietowe o powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych. Do tego hotel z 19 pokojami na 58 osób. Całość na działce o powierzchni prawie 15 tysięcy metrów kwadratowych.

W roku 2022 Specjał wystawił na sprzedaż swoje Centrum Bankietowe w Przybyszewie

Gdy nadeszły trudne czasy Centrum Bankietowe w Przybyszewie zostało wystawione na sprzedaż za 2,5 miliona złotych. To był znak, że z firmą dzieje się źle.

O tym, że po 30 latach firma Specjał będzie zlikwidowana, poinformowała w poniedziałek (31.01) jej właścicielka.

Szanowni Państwo, Z powodu likwidacji firmy Specjał, w imieniu swoim oraz wszystkich pracowników, chcielibyśmy podziękować Państwu za 30 lat współpracy. Dziękujemy Państwu za lojalność, poświęcenie, cenne wskazówki, optymizm i uśmiech, dzięki którym współpraca z Wami, była dla nas przyjemnością. Z pewnością będzie nam tego brakować. Osobiście jako właściciel pragnę również podziękować wszystkim pracownikom, dzięki którym firma mogła istnieć na rynku tyle lat.Pozdrawiam,Dorota Kaźmierczak

Leonard Pietraszak nie żyje! Wybitny aktor odszedł w nocy.
Centrum Bankietowe w Przybyszewie

i

Autor: FB Centrum Bankietowe w Przybyszewie wystawiono na sprzedaż w roku 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE