Dziś rusza sprzedaż biletów na pierwszy w tym sezonie mecz PGE Ekstraligi

i

Autor: unia.leszno.pl

Spragnieni żużlowych emocji?

Dziś w samo południe rusza sprzedaż biletów na pierwszy w tym sezonie mecz PGE Ekstraligi. Gdzie i po ile bilety?

2023-03-21 9:44

9 kwietnia Fogo Unia Leszno podejmie u siebie Cellfast Wilki Krosno.

PGE Ekstraliga na start!

Mecz inauguracyjny żużlową ekstraligę zaplanowano na Niedzielę Wielkanocną. Spotkanie rozpocznie się na stadionie im. Alfreda Smoczyka o godz. 16:30. Bilety do nabycia tradycyjnie na stronie bilety.ksul.pl oraz w klubowym sklepie w Galerii Leszno w godz. 12:00-20:00. Dostępne będą również w kasach biletowych przy stadionie w dniu meczu.

Po ile bilety?

Ceny biletów na mecze Fogo Unii Leszno w tym sezonie zaczynają się od 5 zł, a kończą na 140.

Pierwszy trening Unii Leszno
Dziś rusza sprzedaż biletów na pierwszy w tym sezonie mecz PGE Ekstraligi. Gdzie i po ile bilety?

i

Autor: unia.leszno.pl

Pierwsze treningi za nimi, pierwsze sparingi przed

Przygotowania do nowego sezonu trwają od miesięcy, ale po raz pierwszy leszczyńskie "Byki" wyjechały na tor w miniony weekend. Dziś w Zielonej Górze odjada pierwszy sparing z tamtejszym Falubazem, a w czwartek gościć będą go u siebie. W niedzielę w Lesznie rozegrany zostanie 73. Memoriał imienia Alfreda Smoczyka. 

Unia Leszno świętuje w tym roku jubileusz 85-lecia istnienia. Klub ma na swoim koncie 19 tytułów Drużynowego Mistrza Polski. Ten 20. byłby idealnym prezentem jubileuszowym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE