Dwójka Byków na Motoarenie

i

Autor: AB

Żużel

Dwójka Byków na Motoarenie

2023-03-31 8:56

Już tylko tydzień pozostał do inauguracji żużlowej PGE Ekstraligi. Najbliższy weekend przyniesie nam dwie ważne imprezy, które będą preludium do ligowego sezonu. Szczególnie ciekawie zapowiada się sobotnie ściganie na Motoarenie.

Sobota w Toruniu

Toruńska Motoarena przyjmie w sobotnie popołudnie absolutnie najlepszych zawodników najwyższej klasy rozgrywkowej. W Grodzie Kopernika odbędą się bowiem PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Na starcie stanie najlepsza szesnastka zawodników ułożona według najlepszych średnich biegowych po poprzednim sezonie. W tym gronie znalazła się między innymi dwójka zawodników FOGO Unii Leszno: Janusz Kołodziej oraz Chris Holder. Poza nimi cała plejada gwiazd ze Zmarzlikiem, Madsenem, Janowskim, Michelsenem, Lindgrenem czy Kuberą. Start prestiżowej imprezy o 16.30.

Niedziela w Rzeszowie

W niedzielę najlepsi zawodnicy przeniosą się do Rzeszowa, gdzie rozegrany zostanie pierwszy turniej, którego stawką będą medale mistrzostw Polski. To na Podkarpaciu odbędą się mistrzostwa par. W gronie siedmiu duetów znalazła się także FOGO Unia Leszno, którą ponownie reprezentować mają: Janusz Kołodziej oraz Chris Holder. Poza Bykami pojadą gospodarze, ale też Stal Gorzów, Motor Lublin, Włókniarz Częstochowa, Apator Toruń oraz Wilki Krosno. Wszystkie ekipy awizowały najmocniejsze składy. Te zawody ruszą dokładnie 24 godziny po rozpoczęciu imprezy w Toruniu, czyli w niedzielę, także o 16.30.

Najnowocześniejsi w branży? Johannes Eckerström z AVATAR / Eska Rock

Polecany artykuł:

Znamy datę Dni Leszna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE