Drugi sparing rozegrała piłkarska drużyna Polonii 1912 Leszno

2021-07-22 6:33
Drugi sparing rozegrała piłkarska drużyna Polonii 1912 Leszno
Autor: AB

​Najpierw pewnie ograła Obrę 1912 Kościan, a teraz znów okazała się lepsza od lokalnego rywala.

Po zaskakującym pogromie i wysokiej wygranej nad Obrą 1912 Kościan 7:1 przyszedł czas na drugą potyczkę Polonistów przygotowującą do rozgrywek w V lidze. Leszczynianie znów zagrali na własnym boisku, a przeciwnikiem był jeden z ligowych rywali, mianowicie – Kania Gostyń.

W obu zespołach pojawiło się kilka nowych twarzy, którym oba kluby przyglądają się pod kątem nowego sezonu. Brami w tym sparingu padły dwie, obie dodajmy dla gospodarzy. Najpierw trafił Adam Piwoński, a następnie Jędrzej Jarożek. Poloniści wygrali 2:0 i zapisali na swoim koncie drugie zwycięstwo przed rozgrywkami, co na pewno jest budujące. Dodajmy, że dla rywala była to dopiero pierwsza taka kontrolna gra.

Oba zespoły intensywnie przygotowują się do ligi, która ruszy jednak dopiero 21 sierpnia. W sobotę Polonia i Kania znów będą szukać formy w podobnych kontrolnych pojedynkach. Polonia podejmie Pogoń Góra, a Kania zagra z Białym Orłem Koźmin Wielkopolski.

Piknik Polonijny w Lesznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE