​Czy unikną Motoru Lublin? Kolejny mecz FOGO Unii Leszno

2022-08-05 8:44
​Czy unikną Motoru Lublin? Kolejny mecz FOGO Unii Leszno
Autor: AB

Już dziś (5.08.) żużlowcy FOGO Unii Leszno spróbują w ostatnim meczu rundy zasadniczej PGE Ekstraligi uciec z szóstego miejsca i uniknąć starcia w I rundzie play-off z Motorem Lublin.

"Byki" w piątkowe późne popołudnie podejmą na "Smoczyku" będący ostatnio na fali Włókniarz Częstochowa. Rywal po ostatnich dobrych meczach, w których pokonał między innymi niepokonany zespół z Lublina awansował na drugie miejsce i prawdopodobnie z tego miejsca przystąpi do play-off. Leszczynianie mogą wpaść na Włókniarza w I rundzie play-off, pod warunkiem zwycięstwa w piątkowym spotkaniu. Przeciwnik wydaje się być wygodniejszy dla ekipy z Wielkopolski niż lider z Lublina. Uniści ostatnie spotkania z Włókniarzem wygrywali i nieważne czy na wyjeździe, czy na Smoczyku. Problem jednak w tym, że to Lwy są aktualnie jak się wydaje w lepszej dyspozycji. Zespół Piotra Barona w ostatnich spotkaniach, pomimo że toczył zacięte boje przegrywał i nie wzbogacił się choćby o punkt. To spowodowało zjazd na szóste miejsce w tabeli. Wygrać z Madsenem i spółką nie będzie łatwo. Goście też mają pewne obawy jeśli chodzi o Unię, bo wiedzą, że ostatnie pojedynki z zespołem z Wielkopolski nie były dla nich udane, więc zapewne chcieliby leszczynian uniknąć w play-off. Unikną tego jeśli wygrają na Smoczyku. Plan obie drużyny mają ten sam – wygrać, a to zwiastuje nam ogromne emocje. Kto wygra? Nie podejmujemy się typowania. Szanse oceniamy jako 50/50.

Początek dzisiejszego spotkania w Lesznie o godzinie 18.00.

Lil Masti vs Linkiewicz [KARIERA, WIEK, TYPY] | ESKA XD - Hotplota #54
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE