Czy szczypiorniści Real Astromal Leszno postarają się o piatą wygraną w I lidze?

2022-12-09 8:54
Czy szczypiorniści Real Astromal Leszno postarają się o piatą wygraną w rozgrywkach I ligi?
Autor: AB

Chęci na pewno są, ale by wygrać z zespołem z Kątów Wrocławskich trzeba będzie się w sobotę (10.11.) wspiąć na wyżyny swoich umiejętności.

Ekipa spod Wrocławia przegrała w rozgrywkach tylko jedno spotkanie. Długo była za plecami Siódemki Miedzi Legnica. Ta jednak przegrała sensacyjnie w Świdnicy, dzięki czemu GOKiS Kąty Wrocławskie zmienił na tej pozycji spadkowicza z ligi centralnej. W sobotę do hali Trzynastka zawita więc lider grupy B, a jeśli lider, to i faworyt starcia. By w Lesznie doszło do niespodzianki musi zagrać dosłownie wszystko. Nadzieja na wygraną jest zawsze. Długo tliła się dla przykładu we wspomnianej Legnicy z ówczesnym liderem, Dopiero pod koniec meczu zaznaczyła się przewaga rywala.

Teraz liczymy, że drużyna Macieja Wieruckiego znów zawiesi wysoko poprzeczkę przeciwnikowi, a w końcówce to ona będzie górą. Start sobotniego spotkania w hali przy Rejtana o 18.00.

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE