Cztery osoby ranne, w tym roczne dziecko. Wypadek na drodze Włoszakowice-Zaborówiec [FOTO]

2022-11-23 18:40
Cztery osoby ranne, w tym roczne dziecko. Wypadek na drodze Włoszakowice-Zaborówiec
Autor: KMP Leszno

Dziś (23.11.) po południu samochód osobowy zderzył się czołowo z tirem.

Do wypadku doszło ok. godz. 15:00. Samochodem marki Ford kierowała 53-letnia kobieta, mieszkanka pow. leszczyńskiego. Prawdopodobnie zasnęła za kółkiem, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła z jadącą z przeciwka ciężarową scanią z naczepą, którą kierował 52-letni mieszkaniec pow. kościańskiego.

Samochodem osobowym podróżowały 4 osoby - kierująca i troje dzieci w wieku 1 roku oraz 15 i 18 lat. Roczne dziecko było przewożone prawidłowo, w foteliku. Dwie osoby po wypadku zostały zakleszczone w aucie. Strażacy wydobyli je z pojazdu przy pomocy sprzętu hydraulicznego. Cała rodzina trafiła do szpitala. Na miejscu nadal pracują służby.

Aktualizacja z dn. 24.11. - Najstarsza córka doznała obrażeń naruszających funkcjonowanie narządów ciała na czas powyżej dni 7, pozostałym uczestnikom wypadku nic poważnego się nie stało.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE