Bieg Transplantacja to Życie też się nie odbędzie. To kolejna odwołana przez koronawirusa impreza sportowa w regionie

2021-04-08 11:40 TS
bieg
Autor: pixabay.com Odwoływane są kolejne imprezy biegowe w regionie leszczyńskim

W środę (08.04) informowaliśmy o odwołanym Biegu im. Edmunda Bojanowskiego. Nie odbędzie się również w terminie Bieg Sokoła.

A wszystko przez pandemię. O ile biegacze liczyli, że ten rok może być lepszy niż poprzedni i imprezy sportowe jednak będą się odbywać, to już teraz mogą zacząć planować starty, ale w przyszłym roku. Wygląda na to, że ten rok dla dużych i małych imprez biegowych w regionie leszczyńskim jest stracony.

Jako pierwszy został odwołany Bieg Sokoła - organizatorzy wyznaczyli jednak termin na październik. Wczoraj pojawiła się informacja o przełożeniu na przyszły rok Biegu im. Edmunda Bojanowskiego.

Mając na uwadze przede wszystkim Wasze dobro i zdrowie oraz z uwagi na sytuację, jaka się pogłębia i nie widząc realnej szansy na bezpieczne dla Was przeprowadzenie biegu, zmuszeni jesteśmy po raz kolejny z przykrością odwołać nasz bieg - czytamy w komunikacie organizatorów.

Dzisiaj (08.04) okazało się, że ten sam los spotkał 11 Bieg Transplantacja To Życie, który 25 kwietnia miał wystartować z Karczmy Borowej.

Mamy smutną wiadomość, którą przekazujemy z ciężkim sercem, ale minął rok i biorąc pod uwagę obecną sytuację i obawy dotyczące Waszego i naszego zdrowia - zdecydowaliśmy się odwołać po raz drugi XI Bieg ,,Transplantacja to Życie’’. Jak tylko zmieni się sytuacja będziemy starać się zorganizować Bieg ktoóy miał się odbyć po raz jedenasty w dniu 25 kwietnia 2021 roku w Karczmie Borowej. Celem naszego biegu jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie przeszczepiania narządów, jako metody ratującej życie i przywracającej zdrowie ciężko chorym ludziom. Dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy o siebie zadbać.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Mobilny wielkanocny zajączek w Lesznie