szczypiorniak

i

Autor: AB

Bezproblemowa wygrana

2023-02-27 12:11

Po trzy punkty w lidze sięgnęli szczypiorniści Real Astromal Leszno, którzy nie mieli problemów z wypunktowaniem na wyjeździe zespołu z Gorzyc Wielkich. Komplet punktów zdobyła również Tęcza Folplast Kościan.

Real Astromal Leszno wygrywa

Real Astromal Leszno pojechał do Gorzyc Wielkich koło Ostrowa Wielkopolskiego jak po swoje. Miejscowy DIOZ SPR jeszcze nie zdobył punktów i jest outsiderem grupy B I ligi. Tych punktów nie zdobył i tym razem, choć leszczynianie nie mogli w tym meczu skorzystać z kontuzjowanego Kamila Napierkowskiego. Rozpoczęli jednak bardzo dobrze, bo od prowadzenia 4:0. Do przerwy było 16:10, a po zmianie stron ta przewaga jeszcze znacznie wzrosła. Skończyło się bezproblemowym triumfem 36:21, a lwią część bramek zdobył duet: Marcin Jaśkowski – Kacper Pawłowski, którzy zdobyli łącznie 20 bramek.

Udane weekendowe granie szczypiornistów z Kościana

Także na wyjeździe wygrała Tęcza Folplast Kościan. Jej wygrana w Zielonej Górze z AZS jest miłą niespodzianką, bo faworytem byli miejscowi, którzy przed spotkaniem zajmowali 5 miejsce w tabeli. Walka trwała do końca, a goście wygrali jednym trafieniem 23:22, opuszczając przedostatnie miejsce w tabeli.

Blanka o wygranej preselekcji i reakcji internatów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE