piłka nożna

i

Autor: AB

Piłka nożna

Będzie szóste z rzędu?

2023-09-22 9:55

Takiej serii piłkarzy Polonii 1912 Leszno nie pamiętamy. Nasz IV-ligowiec wygrał ostatnich pięć spotkań i na kolejny mecz do Gołuchowa pojedzie tę passę podtrzymać.

Polonia 1912 Leszno zagra o kolejne zwycięstwo w IV lidze

Polonia wygrywa, zajmuje aktualnie 4 miejsce w tabeli i można już z dużym prawdopodobieństwem przyznać, że to będzie inny sezon aniżeli ten poprzedni, kiedy zespół do końca musiał się bić o ligowy byt. Trener Karol Miś nie musi się póki co obawiać niczego, bo zespół zdobył już 18 punktów i w komfortowej sytuacji może przystąpić do kolejnego meczu w Gołuchowie. Drużyna do najbliższego spotkania może podejść na luzie, a nie na przysłowiowym musie, a to może i mamy nadzieję da kolejny pozytywny wynik. Najlepiej, gdyby udało się wygrać po raz szósty z rzędu, aczkolwiek wiemy, że nie będzie to takie proste, bo liga jest wyrównana. Owszem w tabeli w tej chwili wyżej stoją akcje Polonii, ale LKS Gołuchów, to zespół, który okrzepł na tym poziomie rozgrywkowym i jest w stanie na pewno się przeciwstawić, mimo że gra ze zmiennym szczęściem i zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 10 punktów.

Jakie szanse ma Polonia 1912 Leszno w starciu z zespołem z Gołuchowa?

Najbliższy rywal potrafi grać w piłkę, co udowodnił w poprzedniej kolejce, remisując na wyjeździe z ówczesnym liderem – Lipnem Stęszew 2:2. To pokazuje tylko, że na punkty trzeba będzie w Gołuchowie solidnie zapracować. Początek sobotniego starcia o 14.00. Dodajmy, że dwie godziny później swoje mecze na własnym boisku rozpoczną Obra 1912 Kościan, która podejmie Jarotę Jarocin oraz Korona Piaski, która znalazła się w strefie spadkowej. Ci drudzy postarają się przerwać kiepską passę w starciu z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Quiz: jak dobrze znasz legendarnych piłkarzy?

Pytanie 1 z 10
Kto to jest?
Robert Lewandowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE