Teatr NOTOCO

i

Autor: Grzegorz Żak

Znamy terminy najbliższych spektakli Teatru Notoco

2022-04-21 13:24

Teatr NOTOCO w Kraśniku działa już od 2010 roku. W działalność formacji zaangażowanych jest około 30 osób. Nad swoimi spektaklami pracują przez cały rok szkolny. Po wrześniowych naborach systematycznie trenują, żeby w czerwcu zaprezentować się kraśniczanom.

Monika Nitkiewicz-Mitrut, instruktorka teatru powiedziała nam o najbliższych spektaklach, które będziemy mogli zobaczyć:

Najbliższe imprezy, które organizujemy, to będzie 20 maja. Będzie premiera spektaklu grupy senior. Będzie to spektakl, który zagramy w synagodze, ponieważ tematycznie dotyczy on kraśnickich żydówek, więc jak wszystko uda się dopiąć, to premiera odbędzie się 20 maja w synagodze o godzinie 17:00. Wstęp będzie wolny. 2 czerwca organizujemy dzień matki i dziecka z teatrem i piosenką razem z koleżanką Urszulą Olszówką-Wołosz, instruktorką śpiewu. Przygotowujemy taki program dla dzieci i taki rodziny, familijny można tak powiedzieć. Będą 2 premiery spektakli grup młodszych dziecięcych. Pokażemy po raz kolejny monodram "Mały problem". To wszystko będzie pokazane razem z piosenkami przygotowanymi przez uczniów. Wszystkie spektakle jednego dnia będzie można zobaczyć 23 czerwca, kiedy tak jak co roku zorganizujemy wieczór z Teatrem Notoco, no i jeżeli wszystko się uda, a taką mam nadzieję, to będzie to prawdziwy teatralny maraton, bo pokażemy 6 spektakli. Tak jeszcze nie było chyba do tej pory.

Teatr NOTOCO wystąpi też na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym "Afera". Szczegóły możecie śledzić na ich profilu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE