Przywitanie Lata w Urzędowie

i

Autor: Gminny Ośrodek Kultury w Urzędowie

Zenek Martyniuk przywita lato w Urzędowie

2022-06-17 15:27

W tym roku Dni Urzędowa odbędą się wspólnie z Festynem Integracyjnym - Powitanie Lata. Na plenerowej scenie usytuowanej na stadionie sportowym Orła Urzędów już w najbliższą niedzielę zaprezentują się między innymi lokalne zespoły, a także zespół After Party i Zenek Martyniuk.

Będzie też rowerowe miasteczko, zawody wędkarskie czy przejazdy zaprzęgami konnymi.

Na wydarzenie zaprasza Paweł Dąbrowski, burmistrz Urzędowa:

Powitanie Lata w zaczyna się o godzinie. 16:00 i będzie trwało do 24. Oczywiście będzie część oficjalna, ale przede wszystkim koncert zespołu After Party. Występy naszych grup wokalnych i gwiazda wieczoru- Pan Zenon Martyniuk. Jest to zgodne z oczekiwaniami mieszkańców. To oni prosili mnie aby przyjechał Zenon Martyniuk. Czekaliśmy na to 2 lata, bo była pandemia. Dlatego teraz chcemy te wszystkie stresy odreagować. Będą i zawody strażackie i pokaz jazdy rowerami i zapraszam na przejazdy naszymi bryczkami ze Stowarzyszenia Miłośników Koni Podkowa. Będą dmuchańce, stoiska promocyjne, wystawy rękodzieła artystycznego. Serdecznie państwa zapraszam. Widzimy się w niedzielę w Urzędowie.

Festyn Integracyjny Powitanie Lata startuje już w najbliższą niedzielę 19 czerwca o godzinie 16 w Mikuszewskim. Wstęp jest bezpłatny. Radio ESKA objęło to wydarzenie patronatem więc tym bardziej nie może Was tam zabraknąć!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE